ESET Endpoint Antivirus 

Tagad vēl sekmīgāka, gudrāka atklāšana

 

Pretvīrusu programma un pretspiegprogrammatūras aizsardzība dažāda izmēra uzņēmumiem, izmantojot progresīvo tehnoloģiju un tādas funkcijas,
kā Cloud nodrošināta skenēšana, ierīces kontrole un attālināta klientu pārvalde.

"„ESET biznesa programma ir vienkārša, veiksmīgi izstrādāta un ērti lietojama, iesakām lietošanai gan apjomīgos, gan mazos tīklos.”

AV Comparatives

IT priekšrocības

Biznesa priekšrocības

Īpašības

Lejupielāde

IT priekšrocības


Endpoint aizsardzība
Aizsargā uzņēmuma tīklus ar atzītu pretvīrusu programmu, pretspiegprogrammatūru un detalizētu ierīces kontroles funkcionalitāti. Paļaujaties uz sistēmu, kas samazina sistēmas palēnināšanos un piedāvā plašu klāstu pielāgošanas iespēju.

Tīkla ātrums un stabilitāte
Balansēta uzdevumu izpilde, lai izvairītos no tīkla savienojumu pārslodzes un pretvīrusu programmas snieguma degradāciju virtuālo mašīnu (VM) resursdatoros. Izvēlieties no uzlabotām atjaunināšanas iespējām – atjauniniet spoguļserveri caur HTTPS savienojumu vai atgriezieties pie senākas vīrusu datubāzes un moduļiem.

Attālināta pārvalde
Pārraugiet visa tīkla drošību no vienas atrašanās vietas. Piesaistiet plašu klāstu pielāgošanas un ziņošanas iespējas, lai pielāgotu sistēmas drošību saskaņā ar jūsu vēlmēm.
Uzzināt vairāk 

Pārskati, ieraksti un paziņojumi
Kontrolējiet tīkla drošības statusu un servera slodzes statistiku pat ārpus jūsu uzņēmuma telpām. Veiciet datu sintaktisko analīzi, izmantojot atbilstošus datu formātus vai izvēlieties kritisko slieksni paziņošanai par notikumu, iestatiet paziņojumu prioritāti un daudz citu iespēju.

 IT perspektīvās priekšrocības (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 
Sertifikāti 
ESET ir saglabājis līderpozīcijas aktīvu datordrošības risinājumu izstrādāšanā vairāk kā 20 gadu. Mūsu godalgotā atklāšanas tehnoloģija aizsargā vairāk kā 100 miljonus lietotāju visā pasaulē. Uzzināt vairāk 
 
 

Biznesa priekšrocības


Endpoint Aizsardzība
Uztur uzņēmuma galapunktus brīvus no ļaunprogrammatūras ar ESET Cloud nodrošinātu skenēšanas tehnoloģiju, kā arī filtrē e-pastu plūsmu ar iedarbīgu pret-surogātpasta risinājumu. Izmanto ierīču kontroles funkciju, lai pie uzņēmuma datoriem netiktu pievienoti neatļauti USB vai CD.


Darbinieku efektivitāte
Uztur uzņēmuma datoru vienmērīgu darbību un pagarina tehniskā nodrošinājuma dzīves ilgumu, jo nepieciešamas zemas sistēmas prasības. Prezentāciju vai slīdrāžu laikā nepielaiž tādus uzmanības novērsējus, kā uznirstošie ziņojumi.

Administratora efektivitāte
Pārvaldiet visus bijušos, patreizējos un nākotnes ESET drošības risinājumus no vienas atrašanās vietas, tādejādi ļaujot administratoriem pilnīgi pārvaldīt tīkla drošību.
Uzzināt vairāk 

Pārskati
Ļauj administratoram sekot tīkla drošībai ārpus uzņēmuma telpām. Izmantojiet uzlabotos pārraudzīšanas un pārskatu rīkus, lai gūtu pilnīgu ieskatu un veiktu tūlītējas darbības.

Pārvaldes atjauninājumi
Visi ESET risinājumi ir radīti, lai saglabātu tīkla ātrumu un stabilitāti, vienmērīgu un uzticamu darbību, kā arī ir komplektā ar plašu rīku un pielāgošanas iespēju klāstu, lai nodrošinātu pastāvīgu drošības līmeni.

 Biznesa perspektīvas priekšrocības (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 
ESET Unilicence 
ESET Unilicence ir unikāla licencēšanas sistēma, kas ļauj izvietot ESET drošības risinājumus uz operētājsistēmas pēc jūsu izvēles visā uzņēmuma tīklā.
 
 

Īpašības

Endpoint aizsardzība: Pretvīrusu/pretspiegprogrammatūra • HIPS • Noņemama datu nesēja automātiska skenēšana • ...


 Tīkla ātrums un stabilitāte: Randomized Task Execution • Update Rollback • Postponed Updates • ...


 Attālināta administrācija: Centralizēta pārvalde • Dinamiskas klientu grupas • Dažādu lomu pārvalde • ...


 Pārskati, ieraksti un paziņojumi: Reāllaika tīmekļa info panelis • Vairāki ierakstu formāti • Ierīces kontroles pārskati • ...

 Lejupielādēt visas Īpašības PDF Datasheet (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 

Sistēmas prasības

Procesori:
Intel vai AMD x86-x64

Operētājsistēmas:
Microsoft Windows® 7, Vista, XP, 2000

Nākamie soļi

Lejupielādēt un iegādāties:
 ESET Endpoint Antivirus 
 Iegādāties ESET Endpoint Antivirus/a>
  Pieprasīt Izmēģinājuma versiju

Vairāk informācijas:
  Ieraksta maiņa
  Arhīva versijas
  Atbalsts

 Biznesa perspektīvas priekšrocības (PDF)
  IT perspektīvas priekšrocības (PDF)
  Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Atgriezties lapas sākumā