ESET Endpoint Security 

Vispārēja, daudzpakāpju aizsardzība

 

Pilnīga uzņēmuma galapunktu aizsardzība apvienojot atzītu pretvīrusu programmatūru un pretspiegprogrammatūru ar iebūvētu ugunsmūri, tīmekļa kontroli un progresīvo, attālināto administrācijas rīku.

 "Vairāku gadu laikā veicot vairākus testus, mēs esam pārliecinājušies, ka ESET rada augsta snieguma drošības risinājumus, kuri atstāj mazu ietekmi uz sistēmas darbību.”

Andreas Clementi,
AV Comparatives dibinātājs un priekšsēdētājs

IT priekšrocības

Biznesa priekšrocības

Īpašības

Lejupielāde

IT priekšrocības


Endpoint aizsardzība
Aizsargā uzņēmuma tīklus ar pretvīrusu programmatūru, pretspiegprogrammatūru un pret-surogātpasta aizsardzību, kas samazina sistēmas palēnināšanos un piedāvā plašu pielāgojamības iespēju klāstu.

Datu piekļuves kontrole
Aizsargā jostas platumu, bloķējot piekļuvi mājas lapām ar augstu datplūsmas apjomu. Aizsargā uzņēmuma tīklu pret pārkāpumiem ar divvirzienu ugunsmūri ar mācīšanās režīmu un kontrolē neatļautu datu nesēju un ierīču pieslēgšanos tīklā.

Attālināta pārvalde
Pārraugiet visa tīkla drošību no vienas atrašanās vietas. Piesaistiet plašu klāstu pielāgošanas un ziņošanas iespējas, lai pielāgotu sistēmas drošību saskaņā ar jūsu vēlmēm.
Uzzināt vairāk 

Tīkla ātrums un stabilitāte
Balansēta uzdevumu izpilde, lai izvairītos no tīkla savienojumu pārslodzes un pretvīrusu programmas snieguma degradāciju virtuālo mašīnu (VM) resursdatoros. Izvēlieties no uzlabotām atjaunināšanas iespējām – atjauniniet spoguļserveri caur HTTPS savienojumu vai atgriezieties pie senākas vīrusu datubāzes un moduļiem.

Pārskati, ieraksti un paziņojumi
Kontrolējiet tīkla drošības statusu un servera slodzes statistiku pat ārpus jūsu uzņēmuma telpām. Veiciet datu sintaktisko analīzi, izmantojot atbilstošus datu formātus vai izvēlieties kritisko slieksni paziņošanai par notikumu, iestatiet paziņojumu prioritāti un daudz citu iespēju.

 IT perspektīvās priekšrocības (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 
Sertifikāti 
ESET ir saglabājis līderpozīcijas aktīvu datordrošības risinājumu izstrādāšanā vairāk kā 25 gadus. Mūsu godalgotā atklāšanas tehnoloģija aizsargā vairāk kā 100 miljonus lietotāju visā pasaulē. Uzzināt vairāk 
 
 

Biznesa priekšrocības


Endpoint Aizsardzība
Uztur uzņēmuma galapunktus brīvus no ļaunprogrammatūras ar ESET Cloud nodrošinātu skenēšanas tehnoloģiju, kā arī filtrē e-pastu plūsmu ar iedarbīgu pret-surogātpasta risinājumu.

Datu piekļuves kontrole
Nodrošina uzņēmuma datus pret neatļautu ielaušanos ar divvirzienu Ugunsmūris, kā arī novērš neautorizētu personu uzņēmuma komunikācijas „noklausīšanos” laikā, kad tiek izmantots publiskais Wi-Fi. Novērš neatļautu ierīču, piemēram, USB, CD un citu pievienošanu.


Darbinieku efektivitāte
Novērš darbinieku piekļuvi vietnēm, kas nav saistītas ar tiešajiem darba pienākumiem. Uztur uzņēmuma datoru vienmērīgu darbību un pagarina tehniskā nodrošinājuma dzīves ilgumu, jo nepieciešamas zemas sistēmas prasības. Prezentāciju vai slīdrāžu laikā nepielaiž tādus uzmanības novērsējus, kā uznirstošie ziņojumi.

Administratora efektivitāte
Pārvaldiet visus bijušos, patreizējos un nākotnes ESET drošības risinājumus no vienas atrašanās vietas, tādejādi ļaujot administratoriem pilnīgi pārvaldīt tīkla drošību.
Uzzināt vairāk 

Pārskati
Ļauj administratoram sekot tīkla drošībai ārpus uzņēmuma telpām. Izmantojiet uzlabotos pārraudzīšanas un pārskatu rīkus, lai gūtu pilnīgu ieskatu un veiktu tūlītējas darbības.

Pārvaldes atjauninājumi
Visi ESET risinājumi ir radīti, lai saglabātu tīkla ātrumu un stabilitāti, vienmērīgu un uzticamu darbību, kā arī ir komplektā ar plašu rīku un pielāgošanas iespēju klāstu, lai nodrošinātu pastāvīgu drošības līmeni.

 Biznesa perspektīvas priekšrocības (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 
ESET Unilicence 
ESET Unilicence ir unikāla licencēšanas sistēma, kas ļauj izvietot ESET drošības risinājumus uz operētājsistēmas pēc jūsu izvēles visā uzņēmuma tīklā. Uzzināt vairāk 
 
 

Īpašības

Endpoint aizsardzība: Pretvīrusu/pretspiegprogrammatūra • HIPS • Tīkla kontrole • ...


 Datu piekļuves kontrole: Tīkla kontrole • Ierīces kontrole • Divvirzienu Ugunsmūris • ...


 Attālināta administrācija: Centralizēta pārvalde • Dinamiskas klientu grupas • Dažādu lomu pārvalde • ...


 Pārskati, ieraksti un paziņojumi: Reāllaika tīmekļa info panelis • Vairāki ierakstu formāti • Paziņojumi par notikumiem • ...


 Tīkla ātrums un stabilitāte: Jaukta uzdevumu izpilde • Atjauninājuma atcelšana • Atliktie atjauninājumi • ...

 Lejupielādēt visas Īpašības PDF Datasheet (1MB)

Atgriezties lapas sākumā 

 

Sistēmas prasības

Procesori:
Intel vai AMD x86-x64

Operētājsistēmas:
Microsoft Windows® 7, Vista, XP, 2000

Nākamie soļi

Lejupielādēt un iegādāties:
 Lejupielādēt ESET Endpoint Security
 Iegādāties ESET Endpoint Security
  Pieprasīt Izmēģinājuma versiju

Vairāk informācijas:
  Ieraksta maiņa
  Arhīva versijas
  Atbalsts

 Biznesa perspektīvas priekšrocības (PDF)
  IT perspektīvas priekšrocības (PDF)
  Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Atgriezties lapas sākumā