Antivīruss – Pretspiegprogrammatūra (Antispyware)

Efektīva drošība, neliela sistēmas noslodze

Mūsu produkti ir izstrādāti tā, lai tie būtu efektīvi un ērti lietojami. ESET Remote Administrator ļauj jums vienkārši un ērti konfigurēt un pārvaldīt visus galapunktus savā datortīklā, lai jūs varētu īstenot savas kompānijas drošības politiku, neizvirziet augstas prasības personālam un sistēmas resursiem.

Galvenie raksturlielumi un ieguvumi

Novērš starpplatformu apdraudējumus
Universāla aizsardzība pret ļaunprogrammatūrām (malware) visām platformām (Mac, Windows vai Linux) neļauj Mac platformā iekļūt ļaunprogrammatūrām, kuras var tikt pārnestas uz datoriem ar citām OS.

Aizsargā arī no nezināmā
Integrētā ThreatSense® tehnoloģija nodrošina reāllaika aizsardzību pret apdraudējumiem, ieskaitot ļaunprogrammatūras un citas nevēlamas programmas, kas cenšas uzlauzt drošības sistēmas jūsu datoros.

Uzlabota attālinātā pārvaldīšana
Pārvaldiet visus datorus – gan Mac, gan Linux, gan Windows - savā tīklā ar ESET Remote Administrator. Tas ievērojami ietaupa laiku vairākplatformu tīklos, kur nepieciešams nodrošināt aizsardzību pret ļaundabīgu programmatūru.

Noņemamo datu nesēju drošība
Pārbauda noņemamos datu nesējus ar on-access un on-demand skenēšanas pārbaudi pirms pievienošanas Mac datoram.

Rūpes par lietotājiem
Jūs varat vienmēr paļauties uz ESET tehniskā atbalsta nodaļas pārstāvju profesionalitāti, kuri palīdzēs jums integrēt un pārvaldīt mūsu drošības risinājumu produktus.

Lielāka produktivitāte
Izbaudiet ātro palaišanu un nevainojamo sniegumu ar Mac izstrādātajiem drošības risinājumiem, izmantojot tos sistēmā X jūsu datorā.

Apbalvojumi

 

Vairāk par balvām un sertifikātiem  

 Compare ESET products 
 Compare with competition 

Sistēmas prasības

Procesora arhitektūra
32-biti (x86) / 64-biti (x64), Intel®

Operētājsistēmas
Mac OS X 10.5.x (Leopard)
Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)
Mac OS X 10.7.x (Lion

Atmiņa: 96 MB
Vieta uz diska (lejupielāde): 36 MB
Vieta uz diska (instalēšana): 100 MB

Nodrošiniet visu kompānijas datortīklu, aizsargājot Mac datorus pret starpplatformu apdraudējumiem un citām nevēlamām programmām, kas cenšas uzlauzt drošības sistēmas jūsu datoros.

Ērti lietot jūsu sistēmā

Mūsu produkti ir izstrādāti tā, lai tie būtu efektīvi un ērti lietojami. ESET Remote Administrator ļauj jums vienkārši un ērti konfigurēt un pārvaldīt visus galapunktus savā datortīklā, lai jūs varētu īstenot savas kompānijas drošības politiku, neizvirzot augstas prasības personālam un sistēmas resursiem.

Remote Administrator iekļauts par brīvu

ESET NOD32 Antivirus Business Edition licence sevī ietver arī ESET Remote Administrator sistēmu. Pārvaldiet neskaitāmus Windows, Mac OS, Linux un mobilos galapunktus no vienas konsoles. Piemērojiet ierobežojumus, monitora novērošanu un konfigurējiet galapunktus no jebkura tīklam pievienota datora.