ESET - līderis antivīrusu starpā pēc apbalvojumu skaita!

Starptautiskais uzņēmums ESET ir datoru drošības risinājumu privātpersonām un uzņēmumiem izstrādātājs kopš 1992.gada. Pēc kompānijas Deloitte veiktā pētījuma rezultātiem, ESET jau daudzus gadus pēc kārtas ir viena no 500 visstraujāk augošajām kompānijām Eiropas, Tuvo Austrtumu un Āfrikas reģionā; kā arī viens no 50 visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Eiropā. Galvenais administratīvais korpuss atrodas Bratislavā (Slovākija), filiāles un plašs partneru tīkls pārklāj vairāk nekā 180 valstis.

Mūsu klienti ir gan privāto datoru lietotāji, gan arī valsts iestādes un uzņēmumi: LR Prezidenta kanceleja, Tieslietu ministrija, Transporta un sakaru institūts, Aldaris, Dinamo Riga, Radio SWH, Radio MixFM un citi.

Partneru tīkls iekļauj vairāk kā 200 izplatītājus, kuri veic ESET produktu pārdošanu visā Latvijā. Kompānijas partneri cieši sadarbojas ar ESET, kas ļauj operatīvi un savlaicīgi reaģēt uz klientu pieprasījumiem.

ESET pretvīrusu risinājumi ir nopelnījuši rekordlielu VB100 apbalvojumu skaitu, kas tika izsniegti pēc neatkarīgā testēšanas žurnāla Virus Bulletin rezultātiem. Turklāt, ESET produkti ieguvuši visvairāk ADVANCED+ un ADVANCED apbalvojumu, ko piešķir neatkarīgā laboratorija AV-Comparatives. Pēc tās testēšanas rezultātiem ESET NOD32 produkti pārspēj konkurentus pēc proaktīvās detektēšanas līmeņa un darbības ātruma.